Workshop Eet de Regenboog

32,95

In de Workshop Eet de Regenboog leer je:
– Hoe je natuurlijke ingrediënten gebruikt voor een smaakvol 3-gangen menu
– Hoe je een lekker dessert maakt zonder suiker
– Technieken die je thuis kunt herhalen
– Waarom het eten van kleurige groenten goed is voor je vitaliteit

Er zijn maximaal 12 plaatsen beschikbaar voor deze workshop

De workshop vindt plaats op zondag 27 september 2026 van 15:00-17:00 uur in het Proveg Veggiehuis in Gent.

Op voorraad

Categorieën: ,

Beschrijving

Workshop Eet de Regenboog!

In de Rawfood Workshop Eet de Regenboog in Gent leer je hoe je heerlijke rauw veganistische gerechten maakt waar alle kleuren van de regenboog in verwerkt zijn. Je leert waarom groente in alle kleuren goed is voor je vitaliteit. Je leert hoe je met verschillende natuurlijke ingrediënten een heerlijke rauwe soep, regenboog rolletjes met dressings en een fruit taart dessert maakt. Je leert met verschillende materialen en technieken werken die je vervolgens zelf thuis kunt toepassen om diverse rauwe gerechten te maken. Tijdens de les kun je ook al je vragen stellen over de materialen, technieken en de rauw veganistische recepten.

Om persoonlijke begeleiding te kunnen waarborgen zijn er maximaal 12 plaatsen beschikbaar voor deelname aan deze workshop, dus wees er snel bij om een plekje te bemachtigen!

Data en locaties

De Rawfood Workshop Eet de Regenboog vindt plaats op zondag 27 september 2026 van 15:00-17:00 uur in het Proveg Veggiehuis in het centrum van Gent. De adresgegevens ontvang je direct na de betaling in de webshop.

Voorafgaand aan de workshop ben je welkom om langs te komen voor de gratis Vegan Potluck vanaf 12:00 uur op dezelfde locatie (in een andere ruimte), waarbij we samen rauwe veganistische gerechten delen, proeven en verbinden. Iedereen brengt één zelfgemaakt gerecht voor ± 4 personen mee, liefst zonder zout, olie, witmeel/bloem en suiker. Je kunt je hier aanmelden voor deze potluck.